Corralejo

Bars Corralejo: Piwo belgijskie - belgijski dom piwa Nico's Belgian Beer House - Fuerteventura.

Vcard

Belgijski belgijski dom piwa Nico - Finest Belgian Beers: premium Belgian Beers with Live Music i Karaoke - w Corralejo.

Belgian-Beer-House-001Belgijski Belgowy Dom Piwny Nico oferuje nie tylko to, co mówi - belgijskie piwo, ale również wspaniałe koktajle, dobrą muzykę, muzykę na żywo i na Tue & Fri również karaoke. Idealna mieszanka na wieczorne wieczory!

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Tapas Bar Corralejo: Ca' Suso - Fuerteventura.

Vcard

Ca' Suso - Tapas Bar: delikatne tapas na bazie chleba - ciepłe lub zimne w przytulnym miejscu - Corralejo.

Ca-Suso-Logo-Scan-webCa' Suso jest jednym z najstarszych autentycznych barów w Corralejo i serwuje oryginalne kuchenki na bazie chleba. Miejscowość jest dobrze odwiedzana przez okolicznych mieszkańców i jest ukrytą perełką dla ciekawskich turystów.

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Bars Fuerteventura: Surf Bar - Buena Onda - Corralejo.

Vcard

Buena Onda - Surf Bar: od strony morza Surf & Chill Out Bar z przekąski i napoje.

Buena-Onda-Logo
Buena Onda oferuje szeroki wybór napojów oraz ciepłych i zimnych potraw. Od śniadania na kanapkach, bułkach, pizzy po soczyste hamburgery itp. Z obu tarasów rozpościera się widok na port i Lobos. Atmosfera jest luźna, a młodzi i starsi (er) spotykają się tutaj, aby się bawić. Dobre miejsce, aby rozpocząć noc.... i w końcu się tam zatrzymać.

Jeśli byłeś w Corralejo i nie odwiedziłeś Buena Onda, to naprawdę nie miałeś tego smaku....

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Kawiarnie Fuerteventura: Bosco - Corralejo.

Vcard

Przytulna kawiarnia z międzynarodowymi gazetami i czasopismami.

Bosco---Folleto---Full---ScBosco znane jest z włoskiej kawy, szlachetnych bułek, soczystych hamburgerów, chrupiących sałatek i międzynarodowej prasy. Jeśli potrzebujesz czegoś do przeczytania w swoim języku lub jeśli chcesz "trochę zgryzienia", to Bosco jest właściwym miejscem. Właściciele zwracają również uwagę na przyjemną muzykę w tle. Znajduje się w centrum Corralejo.

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Bars Fuerteventura: Angielski bar - Rogue's Gallery - Corralejo.

Vcard

Rogue's Gallery - przytulny angielski bar z dużą ilością wspaniałych drinków i muzyką na żywo.

rogues-Logo-webBar Rogue's Gallery to pomnik w Corralejo. Ich ściana sławy, piwa, piękne wina, markowe napoje spirytusowe i wreszcie ich muzyka na żywo w soboty, czynią to miejsce obowiązkowym. Jo i Derek zapraszają do swojego przytulnego baru w centrum Starego Miasta Corralejo, tuż przy końcu deptaka.

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Stołówki kawiarnie Fuerteventura: Włoski Sklep lodowy El Gusto - Corralejo.

Vcard

Kawiarnia El Gusto - włoski sklep z lodami i ciastami w centrum Corralejo.

el-gusto-webWłoski lodownia "El Gusto" jest firmą rodzinną, zlokalizowaną przy bocznej ulicy głównej w Corralejo. "El Gusto" oferuje 100% naturalny i świeży krem lodowy domowej roboty zgodnie z włoskimi standardami, co oznacza: to jest takie dobre! Matka, ojciec i córka są dobrze znane z produktów do opróżniania ust, w tym domowej produkcji mrożonego jogurtu i schłodzonych ciastek, zwanych "półfreddo". El Gusto zostało niedawno nazwane przez Tripadvisora 4. najlepszym sklepem lodów w Hiszpanii!!

TRIPADV-5

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Bars Fuerteventura: Karaoke & Chill Out - Hello Bar - Corralejo.

Vcard

Witaj w hotelu Beach House Bar - przytulny chill out bar z cotygodniowymi nocami karaoke..

hello-with-header-cut-web

Bar Hello Beach House Bar w centrum Corralejo to przytulny chill out bar, w którym można odpocząć w ciepłej i przyjaznej atmosferze. Wypiły napoje w bardzo konkurencyjnych cenach i słynne są noclegi karaoke w piątek i sobotę. Pozostałe noce możesz cieszyć się relaksującą muzyką w komfortowym otoczeniu.

Naprawdę jeden adwokat, który może twierdzić, że jest tak różny od innych

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Bars Corralejo: Koktajle - Kactus Café - Fuerteventura.

Vcard

Kactus Café - modny bar koktajlowy w Corralejo.

KACTUS-LOGO-bidiKafejka "Kactus Café" to bar koktajlowy przy ulicy dla pieszych w Corralejo. Można tam po prostu usiąść i odpocząć, rozkoszować się drinkami i oglądać przejeżdżających ludzi. Bar znajduje się po słonecznej stronie ulicy, a taras pozwala cieszyć się poczęstunkiem "po plaży".

 

TRIPADV-5

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern

Kiwi - Corralejo.

Vcard

KIWI Cocktail & Disco Bar - miejsce, w którym można rozpocząć noc.

_MG_7772-cutBar KIWI jest jednym z najstarszych barów surfingowych w mieście. Stała się ona miejscem spotkań dla tych, którzy mają fale, a teraz jest również jednym z punktów wyjścia dla Corralejo Nightlife. Niedawno odnowiony i powiększony, aby pomieścić dla tańca i na tygodniowe lekcje salsy. Duży ekran do oglądania wszelkiego rodzaju sportów. Otwarty taras dla palących

Czytaj dalej

0
0
0
s2smodern